HDD 2TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-II Caviar Green WD20EARS

HDD 2TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-II Caviar Green WD20EARS

4.999,00 ден.   Спореди

HDD 2TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-II Caviar Green WD20EARS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 2TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-II Caviar Green WD20EARS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка