HDD 250GB WesternDigital 7200rpm 16MB SATA-II WD2500AAKS

HDD 250GB WesternDigital 7200rpm 16MB SATA-II WD2500AAKS

1.831,00 ден.   Спореди

Шифра 38190 - HDD 250GB WesternDigital 7200rpm 16MB SATA-II WD2500AAKS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.831,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38190 - HDD 250GB WesternDigital 7200rpm 16MB SATA-II WD2500AAKS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка