HDD 250GB Seagate 7200rpm 8MB SATA-II ST3250318AS

HDD 250GB Seagate 7200rpm 8MB SATA-II ST3250318AS

1.831,00 ден.   Спореди

Шифра 38083 - HDD 250GB Seagate 7200rpm 8MB SATA-II ST3250318AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.831,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38083 - HDD 250GB Seagate 7200rpm 8MB SATA-II ST3250318AS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка