HDD 250GB Seagate 7200rpm 8MB SATA-II ST3250310AS

HDD 250GB Seagate 7200rpm 8MB SATA-II ST3250310AS

2.299,00 ден.   Спореди

HDD 250GB Seagate 7200rpm 8MB SATA-II ST3250310AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 250GB Seagate 7200rpm 8MB SATA-II ST3250310AS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка