HDD 2.5" 500GB Seagate Momentus Thin SATA3 16MB 5400rpm

2.657,00 ден.   Спореди

Capacity


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.657,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity

Кеш 16 MB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка