HDD 2.5" 500GB Hitachi Travelstar Z5K500 SATA3 5400rpm 8MB 7mm

2.670,00 ден.   Спореди

Interface:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.670,00 ден.

пред 7 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface:

Кеш 8 MB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка