HDD 2.5 500GB 5400rpm External Asus Pink USB3.0	365	5	nemaHDD 750GB Seagate 7200rpm 32MB Cache SATA-II Barracuda ST3750525AS	Тврди дискови	Seagate	www.set.mk	3099	38219	HDD 750GB Seagate 7200rpm 32MB Cache SATA-II Barracuda ST3750525AS	350	5	i

HDD 2.5 500GB 5400rpm External Asus Pink USB3.0 365 5 nemaHDD 750GB Seagate 7200rpm 32MB Cache SATA-II Barracuda ST3750525AS Тврди дискови Seagate www.set.mk 3099 38219 HDD 750GB Seagate 7200rpm 32MB Cache SATA-II Barracuda ST3750525AS 350 5 i

3.099,00 ден.   Спореди

HDD 2.5 500GB 5400rpm External Asus Pink USB3.0, AN300 2.5 EXT.HDD/500G/PK/USB 3.0, P/N: 90-XB2600HD00020-


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 2.5 500GB 5400rpm External Asus Pink USB3.0, AN300 2.5 EXT.HDD/500G/PK/USB 3.0, P/N: 90-XB2600HD00020-

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка