HDD 2.5" 1TB Hitachi SATA3 8MB

3.250,00 ден.   Спореди

HDD 2.5" 1TB Hitachi SATA3 8MB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.250,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 2.5" 1TB Hitachi SATA3 8MB

Кеш 8 MB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка