HDD 2.5" 1TB Hitachi SATA3 7200rpm 32MB

3.710,00 ден.   Спореди

Manufacturer: Hitachi
Model: Travelstar 7K1000
Model Number: HTS721010A9E630
Form Factor: 2.5"
Capacity: 1 TB
Platters: 2
Rotational Speed: 7200 RPM
Cache Size: 16 MB
I...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.710,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.937,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Manufacturer: Hitachi
Model: Travelstar 7K1000
Model Number: HTS721010A9E630
Form Factor: 2.5"
Capacity: 1 TB
Platters: 2
Rotational Speed: 7200 RPM
Cache Size: 16 MB
Interface: SATA 6 Gb/s
Dimensions (W x L x H): 2.75" x 3.93" x 9.5 mm
Weight 115g

Кеш 32 MB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка