HDD 1TB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green WD10EZEX

HDD 1TB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green WD10EZEX

3.599,00 ден.   Спореди

HDD 1TB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green WD10EZEX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 1TB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green WD10EZEX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка