HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3

HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3

3.599,00 ден.   Спореди

HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green WD10EARX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Green WD10EARX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка