HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 32MB Cache SATA-3 Caviar Green WD10EADX

2.901,00 ден.   Спореди

Шифра 38189 - HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 32MB Cache SATA-3 Caviar Green WD10EADX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.901,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38189 - HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 32MB Cache SATA-3 Caviar Green WD10EADX

Кеш 32 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка