HDD 1TB Samsung 5400rpm 32MB SATA-II HD103SI

HDD 1TB Samsung 5400rpm 32MB SATA-II HD103SI

2.889,00 ден.   Спореди

Шифра 38120 - HDD 1TB Samsung 5400rpm 32MB SATA-II HD103SI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.889,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38120 - HDD 1TB Samsung 5400rpm 32MB SATA-II HD103SI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка