HDD 160GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-II ESJ8160SR-5

HDD 160GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-II ESJ8160SR-5

2.990,00 ден.   Спореди

Шифра 38061 - HDD 160GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-II ESJ8160SR-5


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38061 - HDD 160GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-II ESJ8160SR-5

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка