HDD 1.5TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Caviar Green WD15EARX

6.388,00 ден.   Спореди

HDD 1.5TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Caviar Green WD15EARX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.388,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 1.5TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Caviar Green WD15EARX

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 1500 GB
Кеш 64 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка