HD3650 512MB GDDR2, Dual DVI, TV Out 725/400MHz, Retail

2.157,00 ден.   Спореди

HD3650 512MB GDDR2, Dual DVI, TV Out 725/400MHz, Retail


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.157,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HD3650 512MB GDDR2, Dual DVI, TV Out 725/400MHz, Retail

Рам капацитет 512 MB
Бренд на графичка картичка ATI
Модел на графичка картичка HD3650
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка