HD-DVR mini Q8

4.590,00 ден.   Спореди

HD-DVR mini Q8
-Image Sensor: 1/3 CMOS
-Pixels: 30W
-Encoding: MPEG-4
-Video resolution: 640x480 VGA
-Frame rate: 30fps
-Video format: AVI
-Work time: about 2 hours<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 4.590,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HD-DVR mini Q8
-Image Sensor: 1/3 CMOS
-Pixels: 30W
-Encoding: MPEG-4
-Video resolution: 640x480 VGA
-Frame rate: 30fps
-Video format: AVI
-Work time: about 2 hours
-Charge time: about 3 hours
-Operation voltage: 3.7V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка