HANSA FCMW-59119

14.999,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА ФУРНАТА 66Л 9 ФУНКЦИИ РАЖЕН,ГРИЛ ВЕНТИЛАТОР ВО ФУРНАТА МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/60 Стандардна гар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА ФУРНАТА 66Л 9 ФУНКЦИИ РАЖЕН,ГРИЛ ВЕНТИЛАТОР ВО ФУРНАТА МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи