HANSA FCGW-61109

16.999,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 58Л МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ТРОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА ФУНКЦИЈА ГРИЛ ФУНКЦИЈА РАЖЕН ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 58Л МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ТРОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА ФУНКЦИЈА ГРИЛ ФУНКЦИЈА РАЖЕН ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи