HANSA FCCW-68204

19.999,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 74Л РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 250C 8 ПРОГРАМИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 74Л РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 250C 8 ПРОГРАМИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи