HANSA BHGI-32100020

4.499,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА ПЛИНСКА ПЛОТНА ПОВРШИНА ЗА ГОТВЕЊЕ (ДИЗАЈН ДОМИНО) 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ ПАНЕЛ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПАЛЕЊЕ АВТОМАТСКИ ЕЛЕКТРИЧНО МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ ДИМЕНЗИИ Ш/Д 30/51 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА ПЛИНСКА ПЛОТНА ПОВРШИНА ЗА ГОТВЕЊЕ (ДИЗАЈН ДОМИНО) 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ ПАНЕЛ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПАЛЕЊЕ АВТОМАТСКИ ЕЛЕКТРИЧНО МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ ДИМЕНЗИИ Ш/Д 30/51 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи