Hama 53950 Spy protect HD webcam, with integrated microphone

1.189,00 ден.   Спореди

Hama 53950 Spy protect HD webcam
• with integrated microphone
• 720p HD widescreen resolution
• Stand/clamp base for mounting on TFT and notebook screens
• Closable lens provides p...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.189,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 53950 Spy protect HD webcam
• with integrated microphone
• 720p HD widescreen resolution
• Stand/clamp base for mounting on TFT and notebook screens
• Closable lens provides protection against hacker attacks
• LED lighting provides better picture quality under poor light conditions
• plug & play

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка