Hama 47779 Surge protector, 6 sockets, Black

594,00 ден.   Спореди

Hama 47779 Surge protector
• 6 sockets
• Black
• with overvoltage protection
• 1.4 m cable length
• Protects the connected devices from overvoltage caused e.g. by indirect lig...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 594,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 47779 Surge protector
• 6 sockets
• Black
• with overvoltage protection
• 1.4 m cable length
• Protects the connected devices from overvoltage caused e.g. by indirect lightning strikes
• With overvoltage protection and function indicator
• Illuminated
• 2-pin on/off switch
• With child protection
• With protective conductor monitoring and control indicator
• 16 Ampers
• Maximum connected load 3500W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка