HAMA 04105 STATIV STAR 05

899,00 ден.   Спореди

3 WAY HEAD,ЛИБЕЛИ И БРЗО ПУШТАЊЕ НА ПЛОЧАТА
КОНТИНУИРАНО ПРОМЕНЛИВИ ВИСИНИ НА СРЕДИШНИОТ СТОЛБ
ГУМЕНИ НОГАРКИ
ВИСИНА НА СОБРАН СТАТИВ 36.5СМ,ПУСТЕН СТАТИВ 106.5СМ
ТЕЖИНА 520 ГР.---...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3 WAY HEAD,ЛИБЕЛИ И БРЗО ПУШТАЊЕ НА ПЛОЧАТА
КОНТИНУИРАНО ПРОМЕНЛИВИ ВИСИНИ НА СРЕДИШНИОТ СТОЛБ
ГУМЕНИ НОГАРКИ
ВИСИНА НА СОБРАН СТАТИВ 36.5СМ,ПУСТЕН СТАТИВ 106.5СМ
ТЕЖИНА 520 ГР.---ТОРБА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи