Hama 00108088 microSDHC 16GB Class 10 + Adapter, Data Transfer Rate: 22 MB/s

436,00 ден.   Спореди

Hama 00108088 microSDHC 16GB Class 10 + Adapter, Data Transfer Rate: 22 MB/s


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 436,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 00108088 microSDHC 16GB Class 10 + Adapter, Data Transfer Rate: 22 MB/s

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка