Hama 00103834 Syscase Camera Bag, 110 Colt, Black

709,00 ден.   Спореди

Hama 00103834 Syscase Camera Bag
• 110 Colt
• Black
• Functional colt bag for digital SLR cameras with zoom lens
• Double zipper opening for quick access
• Front pocket for ac...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 709,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 00103834 Syscase Camera Bag
• 110 Colt
• Black
• Functional colt bag for digital SLR cameras with zoom lens
• Double zipper opening for quick access
• Front pocket for accessories
• Adjustable shoulder strap
• Handle
• Inside lining made of soft fleece
• Inside dimensions 17 x 10 x 17 cm
• Size code 110
• Material Polytex (600D)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка