Hama 00062828 Metal Pro Webcam with microphone

709,00 ден.   Спореди

Hama 00062828 Metal Pro Webcam with microphone
• Base/clamp base for mounting on TFT and notebook monitors
• LEDs for better picture quality in case of bad lighting conditoins
• Snapsho...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 709,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 00062828 Metal Pro Webcam with microphone
• Base/clamp base for mounting on TFT and notebook monitors
• LEDs for better picture quality in case of bad lighting conditoins
• Snapshot button
• USB + 3.5mm jack
• Video resolution 1280 x 960 Pixel
• Picture resolution 640 x 480
• plug & play

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка