Hama 00004163 Star 63 Tripod

1.784,00 ден.   Спореди

Hama 00004163 Star 63 Tripod
• 3D tilt head
• quick release plate
• champagne color
• from 66 to 166cm height
• max load 4kg
• included tripod case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.784,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 00004163 Star 63 Tripod
• 3D tilt head
• quick release plate
• champagne color
• from 66 to 166cm height
• max load 4kg
• included tripod case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка