Hama 00004133 Star 700 EF Digital Tripod, 3D tilt head

927,00 ден.   Спореди

Hama 00004133 Star 700 EF Digital Tripod
• 3D tilt head
• champagne color
• from 42.5 to 125cm height
• included tripod case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 927,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 00004133 Star 700 EF Digital Tripod
• 3D tilt head
• champagne color
• from 42.5 to 125cm height
• included tripod case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка