Hama 00004105 STAR 5 Tripod, 3D tilt head

873,00 ден.   Спореди

Hama 00004105 STAR 5 Tripod
• 3D tilt head
• quick release plate
• champagne color
• from 36.5 to 106.5cm height
• max load 500g
• included tripod case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 873,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 00004105 STAR 5 Tripod
• 3D tilt head
• quick release plate
• champagne color
• from 36.5 to 106.5cm height
• max load 500g
• included tripod case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка