HAMA Дигитална фото рамка и временска станица

7.413,00 ден.   Спореди

Уживајте во вашите омилени слики или искористете ја дигиталната фото рамка како временска станица со приказ за внатрешна и надворешна температура. 2 години гаранција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уживајте во вашите омилени слики или искористете ја дигиталната фото рамка како временска станица со приказ за внатрешна и надворешна температура. 2 години гаранција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка