H81M-P32L s.1150, Intel ®H81, 2xDDR3, VGA On Board, Par.& Com port, PCI-Ex16, PCI-Ex1, PCI x2, SATAII 2, SATAIII 2, GbLan

H81M-P32L s.1150, Intel ®H81, 2xDDR3, VGA On Board, Par.& Com port, PCI-Ex16, PCI-Ex1, PCI x2, SATAII 2, SATAIII 2, GbLan

3.255,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 3.255,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка