H61DE/SI

H61DE/SI

3.490,00 ден.   Спореди

H61DE/SI, LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 4xDDR3 - 1333, 1x PCI Express 2.0 x16, 2x PCI Express 2.0 x1, 2 x PCI slots, 2 x SATA3 6.0 Gb/s, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel® HD Graphics 2000/3000...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


H61DE/SI, LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 4xDDR3 - 1333, 1x PCI Express 2.0 x16, 2x PCI Express 2.0 x1, 2 x PCI slots, 2 x SATA3 6.0 Gb/s, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel® HD Graphics 2000/3000 Multi VGA Output options: D-Sub, DVI-D and HDMI, Audio 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC887 Audio Codec), Gigabit LAN 10/100/1000, 6x USB 2.0 ports on board 4x additional USB 2.0 via header, ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка