H50-00, TW , I5-4460 3.2G, 4G DDR3 1600, 1TB 7200RPM,DVDRW, 802.11BGN, USB Mouse&Keyboard; Media Card Reader Kit

H50-00, TW , I5-4460 3.2G, 4G DDR3 1600, 1TB 7200RPM,DVDRW, 802.11BGN, USB Mouse&Keyboard; Media Card Reader Kit

27.993,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 27.993,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

You've got it in one. Cou'ndlt have put it better.