H30-00, TW , Intel  J1800 2.4Hz, 4G SODIMM DDR3 1600, 500GB 7200RPM,DVDRW,  2x USB 3.0, 4x USB 2.0, LAN, VGA-out, 2Y warranty

H30-00, TW , Intel J1800 2.4Hz, 4G SODIMM DDR3 1600, 500GB 7200RPM,DVDRW, 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, LAN, VGA-out, 2Y warranty

11.393,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 11.393,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка