GYFTY-24 влакна Превземи спецификација

37,50 ден.   Спореди

Construction: • Loose tube • Non—metallic central reinforcing element • Filling compound • PE jacket Featuers: • Low attenuation and dispersion, special control of exceed length and layer stranding te...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 37,50 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Construction: • Loose tube • Non—metallic central reinforcing element • Filling compound • PE jacket Featuers: • Low attenuation and dispersion, special control of exceed length and layer stranding technology ensures the good transmission, mechanical and environment performance. • Non-metallic element free forms the electric-magnetic intervention. • Small outer diameter, lightness, compact construction and good flexibility Application: Suitable for • The long-distance transmission in high-voltage area and the parallel area of high-voltage lines • The area susceptible to strong electric-magnetic intervention or lightning • LAN Installation: • By duct and aerial (lightning and strong electric field) • Corning G652D

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка