GT-P8000 Digital TV DVB-T , Analog TV NTSC/PAL/SECAM, FM radio, Philips 7131, TV Record format MPEG 1/2/4, PSP, IPOD,

1.962,00 ден.   Спореди

GT-P8000 Digital TV DVB-T , Analog TV NTSC/PAL/SECAM, FM radio, Philips 7131, TV Record format MPEG 1/2/4, PSP, IPOD,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.962,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GT-P8000 Digital TV DVB-T , Analog TV NTSC/PAL/SECAM, FM radio, Philips 7131, TV Record format MPEG 1/2/4, PSP, IPOD,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка