GSM-02 LCD GSM Home Alarm System with back up battery

14.990,00 ден.   Спореди

LCD GSM Home Alarm System with back up battery:
Standard package includes:1 Main host,1 PIR sensor,1 door sensor, 2
Remote controllers, 1 adapter, 1 mini siren;
PST-GSM-02 GSM freq:900/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 14.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LCD GSM Home Alarm System with back up battery:
Standard package includes:1 Main host,1 PIR sensor,1 door sensor, 2
Remote controllers, 1 adapter, 1 mini siren;
PST-GSM-02 GSM freq:900/1800Mhz;
PST-GSM-02A GSM freq:850/1900Mhz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка