GRUNDING HD 2509

1.299,00 ден.   Спореди

Идеален за патувања.
Моќност: 1500 W.
Рачка на склопување - идеален за патувања.
2 брзини.
Фокусер.
Работи на било која струја: 110 ~ 220 V.
Боја: сребрено - портокалова...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за патувања.
Моќност: 1500 W.
Рачка на склопување - идеален за патувања.
2 брзини.
Фокусер.
Работи на било која струја: 110 ~ 220 V.
Боја: сребрено - портокалова.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи