Grundig Scientific calculator

Grundig Scientific calculator

459,00 ден.   Спореди

Grundig Scientific calculator, 10+2 digits in 2 lines, 240 functions, dual power, model 86833


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 459,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Grundig Scientific calculator, 10+2 digits in 2 lines, 240 functions, dual power, model 86833

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка