Grundig HM 5040 3

1.699,00 ден.   Спореди


Моќност: 300W;
5 брзини + turbo;
Копче за исфрлање на маталките;
1 пар маталки за матење;
1 пар маталки за месење на тесто;
Гумирана рачка;
Black Line серија...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Моќност: 300W;
5 брзини + turbo;
Копче за исфрлање на маталките;
1 пар маталки за матење;
1 пар маталки за месење на тесто;
Гумирана рачка;
Black Line серија
bar code: 4 013 833 622 871

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка