Grundig Gaming Mouse, 5 buttons, black, model 72815

399,00 ден.   Спореди

Grundig Gaming Mouse, 5 buttons, black, model 72815


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Grundig Gaming Mouse, 5 buttons, black, model 72815

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка