Grundig Disco ball Double

Grundig Disco ball Double

2.499,00 ден.   Спореди

Grundig Disco ball Double, diameter 2x 15,7cm, 15W 230V, E14, model 72796


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Grundig Disco ball Double, diameter 2x 15,7cm, 15W 230V, E14, model 72796

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка