Grundig D270 White DECT Phone

Grundig D270 White DECT Phone

1.399,00 ден.   Спореди

Grundig D270 White DECT cordless phone, Blue display with Caller ID, 3x phone masks GRATIS (purple, silver, taupe), Hands free on handset, 50 entries phonebook, direct key to phonebook, Alarm and cloc...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Grundig D270 White DECT cordless phone, Blue display with Caller ID, 3x phone masks GRATIS (purple, silver, taupe), Hands free on handset, 50 entries phonebook, direct key to phonebook, Alarm and clock, paging function, 10 ringtones, 300m range, 100h stand by time

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка