Growatt 10kw inverter on-grid (Growatt 10000UE).

173.230,00 ден.   Спореди

Growatt 10kw inverter on-grid (Growatt 10000UE). Max DC Power:10500W PV voltage range:180v-1000v MPPT work voltage: 300v-1000v/600V AC output : 184-275V, 230-400 3/N,50HZ Max Efficiency:98% MPPT Effic...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 173.230,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Growatt 10kw inverter on-grid (Growatt 10000UE). Max DC Power:10500W PV voltage range:180v-1000v MPPT work voltage: 300v-1000v/600V AC output : 184-275V, 230-400 3/N,50HZ Max Efficiency:98% MPPT Efficiency:99.5% AC connection:Three phase Dimension:740/440/235mm Weight:41KG (цената е ориентациона и е можно да варира)
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка