Greisinger GOX 100 МЕРАЧ НА КИСЛОРОД

11.505,00 ден.   Спореди

Компактен инструмент за мерење на атмосферски кислород. Идеален за нуркање, безбедност, климатизација и технологија за вентилација итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.505,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен инструмент за мерење на атмосферски кислород. Идеален за нуркање, безбедност, климатизација и технологија за вентилација итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка