Grasevina Krizevci Barrique

475,00 ден.   Спореди

Производител: Badel 1862
Шифра на производ: 351165
UPC: 3850112169990
Волумен [ml] : 750
Берба : 2004
ALC [%/vol] : 12.9
Потекло : Хрватска
Категорија : Ризли...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 475,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Badel 1862
Шифра на производ: 351165
UPC: 3850112169990
Волумен [ml] : 750
Берба : 2004
ALC [%/vol] : 12.9
Потекло : Хрватска
Категорија : Ризлинг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка