GORENJE XWC660EF

57.750,00 ден.   Спореди

Витрина за ладење на вино
Категорија на разладувачки апарат: Витрина за ладење на вино
Функции/Управување
Дигитален покажувач на температурата
1 компресор
Регулација на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 57.750,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Витрина за ладење на вино
Категорија на разладувачки апарат: Витрина за ладење на вино
Функции/Управување
Дигитален покажувач на температурата
1 компресор
Регулација на температура
Климатска класа (0д +18⁰C до +38⁰C )
Климатска класа (од +16⁰C до +32⁰C)
Прилагодливи ногарки
4 подесиви ногарки
Уредност/Прегледност
Управувачка плоча со регулација на температура
Ладилник
Внатрешно осветлување
5 големи дрвени полици
2 мали дрвени полици
Заштеда/Безбедност
Отварање на врата: Лево/десно отварање на врата
Димензии/Дизајн
Потрошувачка на енергија кВч/година: 208 kWh
Приклучна моќ(V): 220-230 V
EAN Код: 3838942323782
Капацитет: 52 Број на шишиња
Нето капацитет: 158 Литри
Нето капацитет: 156 Литри
Тежина на апаратот: 76 кг
Бруто тежина на апаратот: 80 кг
Бучност: 42 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 90 × 60 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 66 × 98 × 77 cm

Бучност 42 dB(A)
Тип на апаратот Самостоен
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи