Gorenje WA 6109

Gorenje WA 6109

16.490,00 ден.   Спореди

Gorenje WA 6109, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 6.5кг, 1000 вртежи, Електроски програматор, 15 програми, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Регулирање ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje WA 6109, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 6.5кг, 1000 вртежи, Електроски програматор, 15 програми, Одложен почеток на перење (24 часа), Регулирање на температурата, Регулирање на бројот на вртежи, Систем за контрола на стабилноста (SCS), Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A, Туш систем, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи