Gorenje WA 6089

Gorenje WA 6089

14.990,00 ден.   Спореди

Gorenje WA 6089, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 6.2кг, 800 Електронски Програматор, 15 програми,Пумпа STOP Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Регулирањ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje WA 6089, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, 6.2кг, 800 Електронски Програматор, 15 програми,Пумпа STOP Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Регулирање на температурата, Енергетска класа: A(-10%), Одложен почеток на перење (24 часа), Туш систем, Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи